03.04.2017

Jaro v Hangáru 3

Sešel se rok s rokem je tu teplé jaro a v Hangáru 3 se postupně probouzíme k životu...

Sešel se rok s rokem je tu teplé jaro a v Hangáru 3 se postupně probouzíme k životu. Tohle vůbec neznamená, že jsme se flákali a spali jsme zimním spánkem. Jenom jsme si dali takovou sociálně síťovou pauzu. Prostě, spíš věci děláme a necháváme si trochu času, než něco zveřejníme.

 

Celou zimu jsme se věnovali rekonstrukci Hangáru 3. Budeme mít bar, klubovnu pro piloty, šatny pro členy, kancelář a i proslulé OLGA café, dozná změn. Všude je teplo. Konečně můžeme také pracovat v zateplené dílně, kde máme veškeré vybavení na údržbu starých dam, které parkují v hangáru. Ono tedy všechny letadla, která máme v hangáru jsou opravdoví veteráni. Vždyť nejmladší stroj je z roku 1966 (nepočítám Jak 3) a nejstarší z roku 1942, čtyři pamatují 2. světovou válku… Údržbě jsme věnovali stovky hodin, to víte všechny staré dámy mají svá tajemství. Úpravami prochází také okolí Hangáru 3, aby bylo příjemné pro členy klubu, naše příznivce a návštěvníky sbírky v Hangáru 3.

 

Máme také připravena dvě překvapení, která jistě potěší milovníky a fandy československého letectví. Vše bude včas oznámeno.

 

Pro všechny naše príznivce – první otevření muzea Hangár 3 v Plzni Líních v roce 2017 bude 6.5.2017 od 12.00 do 17.00.  Další termíny budou včas oznámeny. Přdpokládáme zpřístupnění sbírky jednou měsíčně až do října.