Blog

Rampír - Letectvo v obrazech

Rampír - Letectvo v obrazech

Pro Classic Trainers děním nabité dny. Jelikož jsme se tak trochu podíleli na vernisáži výstavy “Letectvo v obrazech” Pavla Rampíra, bylo nutno dopravit rekvizity a techniku na místo činu.

Návštěva dětí z 27.MŠ

Návštěva dětí z 27.MŠ

Dnes jsme měli v Hangáru 3 velmi milou návštěvu z 27.MŠ, konkrétně třída Plaváčků a Horolezců. Pro děti jsme společně připravili bohatý program, ve kterém jsme dětem představili (v dětské verzi) naše letadla a dozvěděli se o tom, jak vznikl náš hangár. Děti si návštěvu v hangáru užily. Proběhla i soutěž v kreslení křídou a musíme říci, že obrázky byly krásné. Dle sdělení paní učitelek výlet sklidil velký úspěch a děti jej hodnotily jako nejhezčí výlet celého školního roku. V Classic Trainers se snažíme pěstovat v dětech a mládeži vztah k letectví od útlého věku a zatím se nám to docela daří. Děkujem všem, kteří se na dnešní návštěvě podíleli! P.S. O dva dny později nás navštívila další škola, tentokráte starších žáků z Berounska.

Aviatická pouť 2022

Aviatická pouť 2022

Ve dnech 28-29.5.2022 se konal jubilejní 30. ročník legendární akce – Aviatické pouti v Pardubicích. Akce, která svým významem obstojí v měřítku českém, evropském i britském.