Blog

Slavnosti svobody 2023

Slavnosti svobody 2023

Tento víkend začal již před koncem loňského roku na koordinační schůzce organizátorů Slavností svobody a historických spolků dotazem plzeňské radnice, zda a jakým způsobem budeme schopni zabezpečit leteckou část Slavností svobody 2023. Odpověď zněla “ano” a i s jedním velkým překvapením... Od té doby jsme vše směřovali k tomu, abychom se důstojným způsobem podíleli na oslavách vítězství. Příprava letecké části probíhala ve spolupráci s USAF a AČR, což byla zajímavá zkušenost a výsledek byl napr

Sezóna leteckých akcí 2023

Sezóna leteckých akcí 2023

Sezóna leteckých akcí se nezadržitelně blíží, a tak Vám přinášíme seznam potvrzených akcí, kterých se zúčastní naše letouny, případně naše pozemní technika.

Návštěva SM-ČMS SDH Klenčí pod Čerchovem

Návštěva SM-ČMS SDH Klenčí pod Čerchovem

Dnes jsme měli v Hangáru 3 velmi milou návštěvu z SM-ČMS SDH Klenčí pod Čerchovem. Pro rodinné příslušníky a jejich děti jsme připravili bohatý program, ve kterém jsme představili naše letadla a návštěva se dozvěděla se i o tom, jak vznikl náš hangár a samotné letiště. Všichni si návštěvu v hangáru užily. Děkujem všem, kteří se na dnešní návštěvě podíleli!