19.12.2012

Letecký den Letňany a Jihlava

Víkend 15 a 16.9.2012 byl opět velmi rušný a svým způsobem velmi důležitý.

Letadla jsme přesunuli již v pátek 14.9. do Letňan, abychom byli připraveni na dopolední vystoupení a následný přelet na poslední významnou akci v tomto roce XXIII.Horácký letecký den v Jihlavě. Cestou jsem se stavil se Stearmanem na Točné pozdravit Iva a Nikolu...

V sobotu dopoledne jsme předvedli Harvard a Stearman v Letňanech a obě letadla poté zamířila přímo z vystoupení do Jihlavy.

Horácký letecký den se nám velmi líbil a byli jsme mile překvapeni příjemnou atmosférou. Stearman se představil s Buckerem Honzy Rudžinského v novém společném vystoupení. Radim předvedl Harvard jako vždy skvěle.

Nedělní den byl jako vymalovaný a my jsme si užili jak naše vystoupení, tak následný přelet do Líní. Radim osedlal Stearmana a upřímě, trochu jsem mu záviděl let  v odpoledním krásném počasí . S Harvardem jsme cestou zpět udělali mezipřistání ve Strakonicích a potom již přímo domů do Líní.

Závěrem bych chtěl poděkovat celé výpravě a zejména mojí ženě  Oli a Mareškinovi za obětavost při transportu vybavení do Jihlavy a zpět.